1. Personas datu aizsardzība.

1.1. Pasūtot preces interneta veikalā www.wooden-me.lv , pircējam jāsniedz reģistrācijas laikā pieprasītie dati: vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs un e-pasta adrese. Šie dati tiek izmantoti vienīgi pasūtījumu aizpildīšanai un problēmu risināšanai, ja tādas ir saistītas ar preču piegādi.

1.2. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu sniegšanu reģistrācijas laikā.

1.3. Veicot pasūtījumu, Pircējs piekrīt, ka viņa personas dati tikts apstrādāti pasūtījumu izpildei un pasūtījumu mērķiem. Pircējam ir jānorāda e-pasta adrese, informācijas nosūtīšanai, kas nepieciešama pasūtījumu apstrādei.

1.4. Reģistrējoties tiešsaistes veikalā un pasūtot preces, Pircējs apņemas saglabāt un atklāt savu pieteikšanās informāciju vietnē www.wooden-me.lv

1.5. Pārdevējs apņemas neizpaust Pircēja personas datus trešajām personām, izņemot gadījumus, kad to pieprasa kompetentā valsts iestāde Latvijas Republikas likumos paredzētajos gadījumos vai Pircēja atsevišķā rakstiskā veidā.

 1. Pircēja tiesības un pienākumi.

2.1. Pircējs apņemas samaksāt Pārdevējam par pasūtītajām precēm un tās pieņemt.

2.2. Reģistrācijas veidlapā sniegt pilnīgu, precīzu un patiesu informāciju. Ja reģistrācijas veidlapā Pircējs iesniedz nepareizus, nepatiesus vai maldinošus datus, vietnei www.wooden-me.lv ir tiesības anulēt Pircēja reģistrāciju un izdzēst datus.

2.3. Ja mainās reģistrācijas veidlapā norādītā Pircēja informācija, Pircējam tā nekavējoties jāatjaunina.

2.4. Pircējam ir tiesības atteikties no preču pirkuma līguma saskaņā ar šo noteikumu 7. punkta noteikumiem.

2.5. Veicot pasūtījumu tiešsaistes veikalā www.wooden-me.lv, Pircējs piekrīt šiem noteikumiem un apņemas tos ievērot, kā arī Latvijas Republikas likumus un noteikumus.

 1. Pārdevēja tiesības un pienākumi.

3.1. Ja Pircējs mēģina pārkāpt interneta veikala stabilitāti un drošību vai pārkāpj savas saistības, Pārdevējam ir tiesības nekavējoties, bez iepriekšēja brīdinājuma, ierobežot, apturēt vai pārtraukt Pircēja piekļuvi interneta veikalam.

3.2. Pārdevējs apņemas ievērot Pircēja privātuma tiesības par Pircēja personisko informāciju, kas norādīta reģistrācijas veidlapā, un nenodot to trešajām personām.

3.3. Pārdevējs apņemas piegādāt Pircēja pasūtītās preces uz Pircēja norādīto adresi.

3.4. Pārdevējs var uz laiku apturēt tiešsaistes veikala darbību bez iepriekšēja paziņojuma Pircējam, ja rodas nopietni apstākļi.

3.5. Pārdevējs var vienpusēji mainīt šo noteikumu nosacījumus.

3.6. Līgumi vai vienošanās (pirkuma pasūtījumi), tiek glabāti uzņēmumā. Lai iegūtu līguma kopiju, lūdzu, sazinieties pa e-pastu info@wooden-me.lv un mēs jums nosūtīsim kopiju.

3.7. Pārdevējs apņemas nodrošināt visus noteikumus un nosacījumus, lai Pircējs varētu pareizi izmantot tiešsaistes veikala www.wooden-me.lv  sniegtos pakalpojumus.

3.8. Ja Pircējs turpina izmantot www.wooden-me.lv  sniegtos pakalpojumus pēc tam, kad ir mainījušies šie Noteikumi un nosacījumi, tiek uzskatīts, ka Pircējs ir izmainījis Noteikumus.

 1. Preču pasūtīšana, cenas, apmaksas kārtība, termiņi.

4.1. Interneta veikalā Pircējs var iegādāties preces tiešsaistē 7 dienas nedēļā, 24 stundas, katru dienu.

4.2. Pasūtījumi tiek pieņemti tikai tiešsaistes veikalā www.wooden-me.lv.

4.3. Visas cenas tiešsaistes veikalā ir norādītas eiro, ieskaitot PVN.

4.4. Cenā ietilpst PVN un piegāde ar kravas automašīnu (klientam pašam jāizkrauj vai jāprasa izkraušanas cena).

4.5. Ja ražošanas termiņš pārsniedz 4 nedēļas, jāveic 50% priekšapmaksas par pasūtījumu, bet atlikušie 50% – pirms iekraušanas kravas automašīnā.

4.6. Ir iespējama daļēja apmaksa. Piedāvājam līzingu. Par to lūdzam sazināties atsevišķi e-pastā info@wooden-me.lv

 1. Preču piegāde.

5.1. Pircējs apņemas norādīt precīzu preču piegādes vietu.

5.2. Pircējs piekrīt preces pieņemt un izkraut pats (pircējam pašam jāizkrauj vai jāpieprasa izkraušanas cena). Gadījumā, ja Pircējs nevar pats pieņemt preces un preces tiek piegādātas norādītajā adresē, Pircējam nav tiesību iesniegt sūdzību Pārdevējam par preču piegādi uz neatbilstošu objektu.

5.3. Preces pircējam tiek piegādātas, izmantojot kravas automašīnu vai citu transporta līdzekļu pakalpojumus.

5.4. Preces tiek piegādātas pircējam tūlīt pēc izgatavošanas.

5.5. Pasūtījums tiks nosūtīts pēc iespējas ātrāk: 2-4 nedēļu laikā, atkarībā no preces veida un sezonas.

Karstā baļļa 2-4 nedēļas; Grilla māja, paviljoni, āra pirts, kempinga mājas 4-6 nedēļas. Koka mājas, vasarnīcas  6-8 nedēļas, ar izmaiņām standarta modeļos – no 8 līdz 10 nedēļām.

5.6. Piegādes laiks ir aptuvens un negarantēts precīzs datums. Piegādes laiki tiek pastāvīgi atjaunināti pēdējās dienās / stundās pirms piegādes.

5.7. Visos gadījumos Pārdevējs tiek atbrīvots no atbildības par Preču piegādes noteikumu neievērošanu, ja Preces netiek piegādātas Pircējam vai netiek piegādātas savlaicīgi Pircēja vainas vai apstākļu dēļ, kurus Pārdevējs nevar ietekmēt.

5.8. Pēc saņemšanas nekavējoties pārbaudiet, vai precēm nav bojājumu un detaļu sakritību pēc skaita specifikācijas sarakstā,  bet ne vēlāk kā 10 dienas pēc piegādes. Ja trūkst detaļu vai ir kāds defekts, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@wooden-me.lv (iesūtot foto, lai palīdzētu noteikt defektus vai iztrūkumu).

5.9. Kad pircējs saņem un montē produktus pats, pircējam jāpārliecinās, vai materiāli ir labā stāvoklī un nebojāti, un pircējs ir atbildīgs par izstrādājuma montāžu, ieskaitot konstrukcijas veselumu / precizitāti.

( Когда покупатель получает и собирает продукты сам, покупатель должен убедиться, что материалы находятся в хорошем состоянии и не имеют повреждений, и покупатель несет ответственность за сборку продукта, включая целостность / точность дизайна.)

5.10. Koka produkts ir jāimpregnē uzreiz pēc montāžas sausā laikā un uz sausiem materiāliem. Vai impregnēt dēļus pirms montāžas .

5.11. Kravu piegāde no www.wooden-me.lv tiek uzskatīta par pabeigtu, kad klients ir saņēmis preces un ir sākusies izkraušana.

5.12. Pasūtījuma datums tiks skaitīts no avansa saņemšanas dienas.

 1. Produkta kvalitāte, garantijas.

6.1. Visa informācija par tiešsaistes veikalā www.wooden-me.lv pārdotajām precēm ir norādīta katras preces aprakstā.

6.2. Izmēri ir norādīti produktu aprakstā.                   

6.3. Pēc pirkuma visām precēm ir 24 mēnešu garantija. Sūdzības tiek pieņemtas 24 mēnešu laikā, kas nozīmē, ka prece tiks salabota vai nomainīta, un tiek atmaksāta preces cena vai arī cena tiek samazināta atkarībā no konkrētās situācijas. Sūdzības ir jāpamato.

6.4. Garantija attiecas uz precēm ar trūkumiem vai ražošanas defektiem. Garantija nesedz zaudējumus, kas radušies nepareizas lietošanas, nepareizas izstrādājuma izvēles vai nepareizas apkopes dēļ.

Ja jums ir sūdzība par produktu, lūdzu, sazinieties ar www.wooden-me.lv klientu apkalpošanas dienestu pa e-pastu info@wooden-me.lv un pievienojiet fotoattēlu ar defektiem un pasūtījuma / rēķina numuru.

6.5. Mūsu garantija netiks piemērota, ja:

 • Pamatne, kas tika izmantota montāžai, nebija piemērota – visas ēkas ir jāmontē uz cietas un līdzenas pamatnes vai, ja tie ir skrūvpāļi vai bloki – uzstādītiem vienā līmenī, kas atbilst precīzi katrai mājas / garāžas unikāliem izmēriem.
 • Klients vai trešās puses montāžas serviss nesamontēja / neuzstādīja izstrādājumu saskaņā ar montāžas instrukcijām, kas bija pievienotas pirkumam.
 • Kopš piegādes prece ir nedaudz pārveidota vai veiktas kaut mazākās izmaiņas.
 • Nevienai koksnei uzreiz pēc tam, kad tas ir bojāts (zāģēts, caurdurts vai urbts), nav veikta apstiprināta griezuma apstrāde. (Утвержденная обработка кромки не применялась ни к одной древесине сразу после того, как она была повреждена (разрезана, проколота или просверлена).
 • Produkts pēc montāžas vai pirms nav ticis pārklāts (impregnēts / krāsots) (gan no iekšpuses, gan no ārpuses) un pēc tam nav ticis klāts (impregnēts / krāsots) reizi gadā (no iekšpuses un ārpuses) ar eļļas bāzes konservantu vai krāsu, kuras pārklājums ir 80-120 mikroni.
 • Pēc montāžas pabeigšanas ēka jebkad ir bijusi ciešā saskarē ar jebkuriem augiem, kokiem vai ārsienām. Šajā gadījumā mitrums var iekļūt kokmateriālos un to sabojāt.
 • Produkta lietotājs nav tā pircējs!!
 • Jumta segums vai šindelis ir bojāts vai nepareizi uzstādīts, radot iespēju mitrumam iekļūt un uzkrāties.
 • Produkts netika salikts 2 mēnešu laikā pēc piegādes datuma.
 • Līdz salikšanai produkts netika glabāts sausā vietā.
 • Eņģes nav noregulētas, kad durvis vai logi izplešas / savelkas koka dabisko īpašību dēļ.
 • Produktam ir bijusi slikta ventilācija – mitruma līmenis telpās nedrīkst pārsniegt 50%.
 • Pastāv nepārvarama vara (piemēram, plūdi, vētra vai ugunsgrēks).

Lūdzu, ņemiet vērā, ka kokmateriāli ir dabisks produkts un var piedzīvot izmaiņas, tostarp zināmu kustību, deformāciju, plaisāšanu un šķelšanos, īpaši smagos laika apstākļos. Taču tas nesabojās preces stingrību, līdz ar to uz šo dabisko parādību garantija neattiecas.

 

 1. Preču atgriešana un maiņa.

7.1. Ja prece ir izgatavota atbilstoši klienta prasībām – pēc individuāla pasūtījuma, preces atgriešana netiek piemērota.

7.2. Atgriešanas iespējas stājas spēkā no preces saņemšanas dienas. Tiesības atgriezt preces nepazūd, ja preces jau esat sākuši izmantot, bet, tā kā preču cena pēc lietošanas samazinās, atgriešanas apmērs ir jāpielāgo savstarpēji.

7.3. Atgrieztās kvalitātes preču vai aizstāšanas preču atgriešanas izmaksas sedz pircējs.

7.4. Lai atgrieztu preci (-es), Pircējs to var izdarīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā pēc piegādes Pircējam, paziņojot Pārdevējam pa e-pastu, pievienojot preces vai pakas fotoattēlus vai video, kurā aprakstīta problēma, un aizpildot speciālu veidlapu preces apmaiņai.

7.5. Prece ir jāatdod tādā pašā stāvoklī, kādā tā tika nosūtīta.

7.6. Pasūtītājs apmaksā preces atgriešanas noliktavā izmaksas 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas.

7.7. Atmaksas tiks veiktas, tiklīdz prece tiks atgriezta un prece tiks pārbaudīta.

7.8. Ja Pircējs atdod preci nopirktu ar atlaidi, tiek atmaksāta par preci samaksātā summa vai pašreizējā atlaide.

 1. Mārketings un informācija.

8.1. Interneta veikalā www.wooden-me.lv pārdevējs var organizēt dažādas akcijas un piedāvājumus.

8.2. Pārdevējam ir tiesības vienpusēji bez paziņojuma mainīt akciju noteikumus un nosacījumus, kā arī tos atcelt. Akciju noteikumu izmaiņas un atcelšana stājas spēkā ar to grozīšanas vai atcelšanas brīdi.

8.3. Pārdevējs paziņojumus pircējam nosūta, izmantojot e-pasta adresi, kas norādīta pircēja reģistrācijas veidlapā.

8.4. Pircējs nosūta ziņas un jautājumus uz pārdevēja e-pastu. Veikala kontakti ir norādīti veikala sadaļā “Kontakti”.

8.5. Pārdevējs nav atbildīgs, ja Pircējs nesaņem nosūtīto informāciju vai apstiprinājuma paziņojumus, par interneta savienojumu, e-pasta pakalpojumu sniedzēju darbības traucējumiem, ziņojumiem, kas iekrīt SPAM kategorijā, vai nepareizu Pircēja sniegto datu dēļ.

 1. Nobeiguma noteikumi.

9.1. Šos pārdošanas noteikumus regulē Latvijas Republikas likumi un noteikumi.

9.2. Šos noteikumus reglamentē Latvijas Republikas likumi. Visi strīdi, kas rodas ar šo noteikumu izpildi, tiek risināti sarunu ceļā. Ja rodas domstarpības, domstarpības izšķir saskaņā ar Latvijas Republikas likumos noteikto kārtību.