Par mums:

Mēs lepojamies ar mūsu ilggadējo un veiksmīgo kokmateriālu izstrādājumu pārdošanas tiešsaistes pieredzi Skandināvijā (www.dihc.dk,  www.dihc.se).

Tā kā ļoti veiksmīgs projekts tika iesniegts Lietuvā www.woodem-me.lt  un liela uzmanība tika piesaistīta no Latvijas, tika nolemts prezentēt līdzīgu projektu arī Latvijā un izveidot https://wooden-me.lv/ 

Izmantojot savu pieredzi, mēs vēlamies paplašināt augstas kvalitātes Lietuvas koka izstrādājumu (vasarnīcu, garāžas, baļļas, nojumes, vannas, brīvdienu mājas utt) tirdzniecību Latvijā. Nav noslēpums, ka labākie produkti, kas tiek ražoti Baltijas valstīs, tiek eksportēti uz ārvalstīm, jo ​​tie novērtē Baltijas valstu kvalitāti, garantijas un uzticamību. Mēs vēlamies, lai latvieši izbauda augstas kvalitātes un izcilu kaimiņu ražotāju produkciju. Mēs garantējam plašu klāstu, iespēju pasūtīt individuālus produktus un augstu kvalitāti par pievilcīgu cenu.

 “WOODEN-ME” piedāvā visaugstākās kvalitātes kotedžas, vasarnīcas, garāžas, baļļas, nojumes, pirtis, brīvdienu mājas. Augstākās kvalitātes lietuviešu produkts latviešiem. Garantija 2 gadi visām precēm.

 

SIA “WOODEN – ME”,

vienotais reģistrācijas Nr. 40203227590

PVN maksātāja numurs LV40203227590

Latgales iela 297 – 1A, Rīga, LV-1063

 Direktore Irina Mašņikova

+371 27031812

info@wooden-me.lv