KUBLS – VISPĀRĪGA LIETOŠANAS INFORMĀCIJA


KUBLA SAGATAVOŠANA

Iegādātā āra karstā baļļa jānovieto uz līdzenas, horizontālas un cietas virsmas (piem. koka āra terase, betona vai bruģēta laukuma). Ja produkts tiek novietots nepareizi vai uz nelīdzenas virsmas, kubls var zaudēt tā stingrumu, stabilitāti vai pat estētisko izskatu.

Pirms izmantojat karsto kublu, tas rūpīgi jāizmazgā (polipropilēns (plastmasa), stikla šķiedras virsma, jānotīra izmantojot tos pašus ķīmiskos tīrītājus, ko izmanto baseinu tīrīšanai).

SVARĪGI – Ja karstais kubls satur elektriskas komponentes (SPA sistēma, LED apgaismojums, filtri, elektriskā apkure) mēs iesakām savienot to tieši pie automātiskā barošanas slēdža.

SVARĪGI – lai nepieļautu nepareizu elektroiekārtu darbību un nodrošinātu drošību, ir nepieciešams pārliecināties, ka ir sazemējums.

ĻOTI SVARĪGIJa karstajam kublam ir elektriskā apkure, barošanas kabelim vajadzētu būt 2.5m² biezam.

KUBLA APKURE 

KARSTAIS KUBLS AR IEKŠĒJO KRĀSNI

Tikai pēc tam, kad karstā baļļa piepildīta ar pietiekamu ūdens daudzumu (piepildiet pietiekami daudz ūdens, lai virspusē paliktu 10 cm brīvas vietas) ir iespējams iekurināt krāsni. Skali (smalki sagriezta koksne) jāievieto krāsns iekšpusē un jānovieto uz papīra. Kad aizdegas uguns, var pievienot vairāk malkas. Karsto vannu sildīšanai ieteicams izmantot sausu koksni. Uguns vilkmi var regulēt paceļot vāku uz augšu.

SVARĪGI – Iekšējās malkas krāsnī, malku varat pievienot līdz 2/3 no krāsns augstuma.

SVARĪGI – paturiet prātā, ja kublā nepietiekošs ūdens daudzums, nedrīkst iekurt krāsni, jo radītais siltums sabojās kublu.

SVARĪGI – Ūdeni no kubla var izliet, kad krāsns ir pilnībā atdzisusi. Pretējā gadījumā krāsns sildīšana sabojās kublu, sabojājot krāsni.

SVARĪGI – Stiklašķiedras karsto vannu nedrīkst uzsildīt virs + 55 ° C. Augstāka temperatūra var sabojāt stikla šķiedru.

KUBLS AR ĀRĒJO KRĀSNI

Tāpat kā āra karstā baļļa, āra krāsns jānovieto uz līdzenas cietas virsmas. Ir svarīgi, lai krāsns priekšpuse būtu tieši zem. Krāsns šļūtenes savienotājam nevajadzētu pacelties, bet vajadzētu nolaisties. Ārējai krāsnij nedrīkst pievienot papildu filtrus vai cirkulācijas sūkņus. Iekuriet krāsni tikai tad, kad karstā baļļa ir piepildīta ar pietiekošu ūdens daudzumu (piepildiet ar pietiekami daudz ūdens, lai virspusē paliktu 10 cm brīvas vietas). Skaidas (smalki sagriezta koksne) jāievieto krāsns iekšpusē un jānovieto uz papīra. Kad aizdegas uguns, var pievienot vairāk malkas. Karsto vannu sildīšanai ieteicams izmantot sausu koksni. Uguns vilkmi var regulēt paceļot vāku.

SVARĪGI – Nepievienojiet pārāk daudz kurināmā ārējai pkrāsns daļai, lai novērstu uguns izkļūšanu caur durvīm un caur skursteni.

SVARĪGI – Neaizmirstiet, kad kublā nepietiekošs ūdens daudzums, nedrīkst iekurt krāsni, jo radītais siltums sabojās kublu.

SVARĪGI – Ūdeni no kubla var izliet, kad krāsns ir pilnībā atdzisusi. Pretējā gadījumā krāsns sildīšana sabojās kublu, sabojājot krāsni.

KUBLS AR INTEGRĒTO KRĀSNI

Tikai pēc tam, kad karstā baļļa piepildīta ar pietiekamu ūdens daudzumu (piepildiet pietiekami daudz ūdens, lai virspusē paliktu 10 cm brīvas vietas) ir iespējams iekurināt krāsni. Skaidas (smalki sagriezts koks) jāievieto krāsns iekšpusē un jānovieto uz papīra. Kad aizdegas uguns, var pievienot vairāk malkas. Karsto kublu sildīšanai ir ieteicama sausa malka. Uguns vilkmi var regulēt, izmantojot vārstu krāsns durvīs. 

SVARĪGI –  Integrētajā krāsnī nepievienojiet pārāk daudz kurināmā ārējai krāsns daļai, lai novērstu uguns izkļūšanu caur durvīm un caur skursteni.

SVARĪGI – Neaizmirstiet, ja kublā nepietiekošs ūdens daudzums, nedrīkst iekurt krāsni, jo radītais siltums sabojās kublu.

SVARĪGI – Ūdeni no kubla var izliet, kad krāsns ir pilnībā atdzisusi. Pretējā gadījumā krāsns sildīšana sabojās kublu, sabojājot krāsni.

KUBLS AR ELEKTRISKO SILDĪTĀJU

Elektrisko sildītāju var ieslēgt tikai pēc tam, kad karstais kubls ir piepildīts ar nepieciešamo ūdens daudzumu (piepildiet pietiekami daudz ūdens, lai virspusē paliktu 10 cm brīvas vietas) ,vispirms cirkulācijas sūkni ieslēdz ar pogu vannas panelī. Pēc tam var iestatīt vēlamo temperatūru. Temperatūru noregulē, pagriežot sildītāja pogu. Kad temperatūra sasniedz iestatīto temperatūru (vēlamo siltuma līmeni), elektriskais sildītājs automātiski izslēdzas. Kad ūdens temperatūra ir atdzisusi, elektriskais sildītājs automātiski ieslēdzas un izslēdzas, uzturot vajadzīgo ūdens temperatūru.

SVARĪGI – Izlejot vannu, elektriskajam sildītājam (ieskaitot cirkulācijas sūkni) jābūt izslēgtam!

SVARĪGI – Elektrisko sildīšanu nevar sākt, ja vanna nav piepildīta ar nepieciešamo ūdens daudzumu!

SVARĪGI  – Stikla šķiedras karsto vannu nedrīkst uzsildīt virs + 55 ° C. 3kw elektriskais sildītājs uzsilst apmēram 10 stundās, 6kw elektriskais sildītājs uzsilst apmēram 5-6 stundās.

PIEZĪME: elektriskā sildītāja lietošana nulles temperatūrā:

  • Pirms ūdens pievienošanas noregulējiet veltni 0 ° C temperatūrā.
  • Pievienojiet 20-30 litrus silta ūdens un ieslēdziet cirkulācijas sūkni.
  • Piepildiet kublu ar ieteicamo ūdens daudzumu.
  • Pēc kubla piepildīšanas ar ūdeni, iestatīt vēlamo temperatūru.

Tas jādara aukstajā sezonā, kad āra temperatūra nokrītas zem 0 ° C, lai cirkulācijas sūknis nesasaltu.

MASĀŽU SISTĒMAS, TO LIETOŠANA UN APKOPE

GAISA MASĀŽU SISTĒMA

Gaisa masāžas sistēmas struktūra: gaisa kompresori 700W jauda, 12 gab. sprauslas – uzmontētas kubla sienā, kā arī citiem instalācijas materiāliem. Gaisa masāža tiek ieslēgta / izslēgta, izmantojot pogu uz kubla paneļa. Ūdens izvadīšana no vannas prasa apmēram 30 sekundes. Ieslēdziet masāžas sistēmu, lai no sistēmas izvadītu ūdeni.

SVARĪGI – masāžas sistēmu var aktivizēt tikai, kad ūdens ir sasilis līdz + 30 ° C.

ŪDENS MASĀŽU SISTĒMA

Ūdens masāžas sistēmas struktūra: ūdens kompresora (900W – 1100W) jauda, ​​6 gab. Masāžas strūklas, citi montāžas materiāli. Masāžas sistēmas ieslēgšanas / izslēgšanas poga vannas panelī. Ūdens masāžas sistēmai ir papildus regulators (ieslēdziet vannas  paneli blakus ieslēgšanas / izslēgšanas pogai), kas kontrolē ūdens plūsmu uz smidzinātāju. Ūdens izvadīšana no vannas prasa apmēram 30 sekundes. Ieslēdziet masāžas sistēmu, lai no tās izvadītu ūdeni.

SVARĪGI – masāžas sistēmu var aktivizēt tikai, kad ūdens ir sasilis līdz + 30 ° C.

KOMBINĒTĀ MASĀŽAS SISTĒMA

Ūdens masāžas sistēmas struktūra: gaisa kompresori 700W jauda, ​​ūdens kompresori (900W – 1100W) jauda, ​​8 vienības. kombinētās ūdens / gaisa sprauslas – kubla sienās stiprināms papildus 4 gb gaisa sprauslas. Kombinētajā masāžas sistēmā ir 2 slēdži uz vannas paneļa. Viens no tiem ieslēdz / izslēdz gaisa kompresoru, otrs ieslēdz / izslēdz ūdens kompresoru. Var aktivizēt gaisa masāžu, hidromasāžu vai abas. Ūdens izvadīšana no vannas prasa apmēram 30 sekundes. Ieslēdziet masāžas sistēmu, lai no tās izvadītu ūdeni.

SVARĪGI – masāžas sistēmu var aktivizēt tikai, kad ūdens ir sasilis līdz + 30 ° C.

ŪDENS FILTRI

SMILŠU FILTRS

Smilšu ūdens filtru novieto blakus kublam un savieno ar divām šļūtenēm, kas pilda ūdeni kublā.

SVARĪGI – aukstajā sezonā, kad gaisa temperatūra ir zemāka par 0 grādiem, filtra atverēm kublā jābūt aizvērtām, lai novērstu filtra korpusa sasalšanu.

Kad ūdens temperatūra kublā sasniedz+ 30 grādus, atveriet filtra atveres. Ja kubls tiek uzturēts konstantā temperatūrā, filtru var izmantot mīnus grādos.

SKIMMER FILTRI

Skimmer – iegremdēšanas ūdens filtrs. Lai filtrētu ūdeni karstajā kublā, kublā ar ūdeni iegremdē filtrus, kas ir pievienoti elektrotīklam. Var izmantot karsto kublu kamēr filtrs darbojas, jo filtram tiek piegādāts 12 V spriegums.

AIZLIEGTS!

Uzglabāt ūdeni kublā, ja āra temperatūra ir un kubls neapsildās ar krāsni vai elektrisko sildītāju.

Karstās baļļas koka apdari ieteicams piesūcināt vismaz reizi gadā (ar impregnējošu līdzekli, eļļu koksnei, krāsu koksnei).

Krāsni ieteicams tīrīt ik pēc 3-5 reizēm, izmantojot īpašu lāpstiņu – no augšpuses (iekšējā krāsns).

∗ Lai labi kalpo un esiet veseli! ∗

Noderīgas saites:

♥WOODEN-ME KOMANDA♥